DSC 3828

O firmie

Firma B&B TRANS pragnie Państwu zaoferować usługi transportowe w ruchu krajowym i międzynarodowym. Działamy na rynku transportowym od wielu lat. W trakcie naszej działalności  pozyskaliśmy liczne grono stałych i zadowolonych klientów, którzy docenili nasze kompetencje, szybkość, elastyczność  i profesjonalizm.

Aby zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usług stale modernizujemy i udoskonalamy nasz tabor.

W chwili obecnej możemy zaproponować Państwu:

  • Ciągniki siodłowe - 30 sztuk
  • Naczepy firanki o wysokości od 2.75 m. do 2.85 m.


Naczepy mają możliwość załadunku z boku, z góry i z tyłu – mają poziomowanie do rampy. Posiadają również linki celne. Wszystkie pojazdy mają zainstalowany system nawigacji GPS co umożliwia nam ciągły i bezpośredni monitoring realizacji transportu oraz zapewnienie większego bezpieczeństwa przewożonego ładunku. Cały nasz tabor posiada wyposażenie i oznaczenia do przewozów materiałów niebezpiecznych ADR.

W związku z rosnącym zainteresowaniem swą działalność ukierunkowaliśmy przede wszystkim na Europę Południową tj. Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Serbia, Grecja. Trasy te są nam bardzo dobrze znane przez co możemy zagwarantować  bezproblemową  współpracę  i punktualność w dostawach towarów.

Nasza firma posiada wykupione bardzo wysokie ubezpieczenie OC Przewoźnika (szczegóły w Dokumentach).
Posiadamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach Unii Europejskiej czy specjalnych strefach.
Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR oraz posiadamy zezwolenia na transport niemal każdego rodzaju odpadów.

Najważniejszy i najcenniejszy trzon naszej firmy to jednak zasób ludzki. Naszą kadrę stanowią doświadczeni kierowcy, którzy pracowali podróżując przez niemal wszystkie kraje Europy. Do każdej trasy indywidualnie przypisujemy pracownika, który najlepiej i najsprawniej wykona powierzone zadanie. Nasi kierowcy są w stałym kontakcie ze spedytorami, aby na bieżąco informować o przebiegu transportu.

Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z wykonanych usług. Proponujemy również konkurencyjne ceny, które uzgadniamy uwzględniając wszystkie czynniki. W razie zainteresowania naszą ofertą jak i w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy.